foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

W dniu 24 marca 2015 r. w naszej szkole odbył się konkurs na najpiękniejszy "Stół Wielkanocny". Do konkursu przystąpiło 13 dwuosobowych zespołów, składających się z uczniów klas I - IV kształcących się w technikum oraz szkole zawodowej. Celem było kultywowanie wielkanocnych tradycji świątecznych oraz rozwijanie wrażliwości estetycznej uczniów. Młodzież bardzo poważnie potraktowała konkurs i dołożyła wielu starań, aby ich stół prezentował się jak najlepiej. Wybór był niełatwy. Za najpiękniejszy uznany został stół przygotowany przez uczennice klasy III ZK w składzie Karolina Pieczyńska i Anna Malec, drugie miejsce zajęły uczennice klasy III TUb - Karolina Kondraciuk i Klaudia Brzozowska, a trzecie miejsce uczennice klasy IV TŻiGD - Justyna Konferowicz i Natalia Kowalczyk. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy a zwycięzców dodatkowo nagrodzono upominkiem.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy aranżacji pięknego stołu wielkanocnego, a pozostałym uczniom zaangażowania w twórcze kultywowanie tradycji wielkanocnych w naszej szkole. Już dziś życzymy powodzenia w następnej edycji konkursu.