foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

TARGI EDUKACYJNE "CO DALEJ ABSOLWENCIE?" W dniu 19 marca 2015 r. odbyły się a naszej szkole mini targi edukacyjne pod nazwą "Co dalej absolwencie?" Impreza skierowana była głównie do tegorocznych maturzystów ale cieszyła się zainteresowaniem również uczniów klas młodszych. W ofercie targów znalazły się:

  • materiały promocyjne Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Słupsku
  • oferty edukacyjne Politechniki Koszalińskiej i Akademii Pomorskiej
  • oferty promocyjne innych wyższych uczelni
  • materiały promocyjne słupskich szkół policealnych

W tym roku gościliśmy studentów Akademii Pomorskiej i Politechniki Koszalińskiej wraz z opiekunami. Każdy uczeń miał więc możliwość bezpośredniego kontaktu ze studentami , zdobycia informacji nie tylko o kierunkach studiów ale także o sytuacji bytowej studentów, możliwościach stypendialnych, praktykach studenckich czy wymaganiach stawianych w procesie rekrutacji.

Oferty promocyjne uczelni obfitowały w rozmaite gadżety, studenci wydziału ratownictwa medycznego Akademii Pomorskiej prezentowali zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Studentki wydziału pielęgniarstwa AP wykonywały chętnym uczniom badania pomiaru ilości tkanki tłuszczowej oraz ciśnienia krwi. Uczennice natomiast ćwiczyły umiejętności w zakresie profilaktycznego badania piersi.