foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

W dniu 20 lutego 2015 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce odbył się XVI POWIATOWY KONKURS ORTOGRAFICZNY. Uczestnicy musieli wykazać się znajomością zawiłych zasad ortograficznych. Uczniowie Zespołu Szkół Agrotechnicznych od wielu lat odnoszą w tej dziedzinie sukcesy. Tym razem również byli najlepsi. Tytuł MISTRZA oraz WICEMISTRZA ORTOGRAFII POWIATU SŁUPSKIEGO zdobyli uczniowie naszej szkoły. Pierwsze miejsce zajął Paweł Jaszek z klasy 1 TŚA, drugie miejsce Tomasz Sklepowicz z klasy 4 TI. Laureaci otrzymali atrakcyjne nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Słupsku.

Uczniowie Zespołu Szkół Agrotechnicznych poznawali i utrwalali wiadomości o skomplikowanych zasadach ortografii polskiej na zajęciach prowadzonych przez p. Agnieszkę Kwaśniewską-Suda, nauczycielkę języka polskiego.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w przyszłym roku!