foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia ruszyłą akcja Świąteczna Paczka Rolniczaka. Pomysłodawcą i koordynatorem akcji jest pedagog Beata Szybowska.
Towary zbierała cała społeczność szkolna - uczniowie, nauczyciele, pracownicy obsługi. Uczniowie wspólnie z p. Gabrielą Witek sortowali produkty i pakowali paczki. Obdarowanych zostało 35 uczniów Zespołu Szkół Agrotechnicznych w Słupsku i ich rodziny, będących w bardzo trudnej sytuacji materialnej. W paczkach znalazły się artykuły spożywcze, przemysłowe, chemia, słodycze i owoce.

Przy organizacji całej akcji przyświecałą nam myśl: 

"MY NIE POMAGAMY ANI BIEDNYM, ANI BOGATYM. MY POMAGAMY LUDZIOM !!!"