foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

1 grudnia br. w Dniu Światowych Obchodów AIDS w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Krzywoustego przy ul. Szarych Szeregów w Słupsku odbył się Finał Powiatowej Olimpiady Wiedzy na temat HIV/AIDS pod hasłem "Nie daj szansy AIDS - młodzi bez HIV".
Cyklicznie organizowana olimpiada przez Starostwo Powiatowe w Słupsku i Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Słupsku, w tym roku także jeszcze przez I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego i Zespół Szkół Agrotechnicznych im Władysława Reymonta w Słupsku adresowana jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych ze Słupska i powiatu słupskiego.

W trakcie olimpiady rozstrzygnięto konkurs na najciekawszą ulotkę i zakładkę do książki zawierającą informacje o HIV/AIDS. Nasza uczennica z klasy II TAK Małgorzata Szczepaniak otrzymała III nagrodę za ulotkę.