foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

W sobotę 30.05.2015 odbył się w naszej szkole Dzień Sportu połączony z imprezami prozdrowotnymi. Poszczególne klasy wybierały swoje reprezentacje, które rywalizowały w siatkówce, piłce nożnej, tenisie stołowym oraz trójboju siłowym. Rywalizacja przebiegała na boisku (mimo złych warunków atmosferycznych), a także na sali gimnastycznej i siłowni. W każdej z dyscyplin wyróżniono najlepsze zespoły i zawodników.


W ramach obchodu "Światowego Dnia bez Tytoniu" odbył się konkurs plastyczny pod nazwą "Stop nielegalnemu obrotowi wyrobami tytoniowymi", na który wpłynęło 58 prac wykonanych przez naszych uczniów.


Kolejną atrakcją były zawody miedzyklasowe z pomocy przedmedycznej. Poszczególne konkurencje dotyczyły udzielania pierwszej pomocy w różnych sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia. Mamy nadzieję, że dzięki wspaniałej atmosferze panującej prze całą imprezę, również w przyszłym roku taka forma rywalizacji zgromadzi wielu chętnych.