foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

W dniach od 04.05.2015 do 29.05.2015 grupa 17 uczniów Technikum nr 6 w Słupsku (2 klasy II i III o profilu TECHNIK OCHRONY ŚRODOWISKA oraz TECHNIK ANALITYK) odbywa praktyki zawodowe w Sewilli. Realizują je oni w ramach projektu ERASMUS+ pt. "Nowoczesne technologie szansą na rozwój kreatywności i innowacyjności absolwentów szkół zawodowych", finansowanego przez Fundusz Rozwoju Systemu Edukacji.

 

Stażyści słupskiego "Rolniczaka" uczestniczą w kursie języka hiszpańskiego oraz w wycieczkach do Kordoby i Cadiz, wzbogacając przez to swoją wiedzą o kulturze, historii, kuchni oraz atrakcjach turystycznych Hiszpanii i Andaluzji.