foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

21 kwietnia 2015, w bibliotece szkolnej, 20 naszych uczniów ze Szkolnego Klubu Wolontariusza brało udział w warsztatach pod hasłem "Dlaczego warto pomagać?" zorganizowanych przez Centrum Wolontariatu w Słupsku. Uczestnicy mogli sie przekonać jak działania w wolontariacie są wspaniałą okazją do własnego rozwoju i poznawania nowych ludzi oraz radością bezinteresownego dzielenia sie sobą (swoim czasem, talentami, uwagą) z innymi. Mieli również możliwość poznania propozycji działań wolontariackich w Słupsku czyli co można zrobić dla innych w naszym mieście. Zajęcia odbywały się w bardzo przyjaznej i wesołej atmosferze.