foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

W dniu 10 czerwca 2014 roku w siedzibie Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Gdańsku odbyło się posiedzenie jury Wojewódzkiego Festiwalu Krótkich Filmów o Uzależnieniach organizowanego w ramac"Profilaktycznego programu w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych". Głównym organizatorem konkursu był Pomorski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny.
Celem konkursu było propagowanie życia bez nałogów, promowanie wśród młodzieży zachowań i postaw asertywnych oraz zachęcanie do prowadzenia zdrowego stylu życia.

Do etapu wojewódzkiego zgłoszono 22 filmy.

Film Mateusza Skulskiego - ucznia naszej szkoły, 3 klasy TECHNIK INFORMATYK zajął II miejsce.

Prace nadesłane na konkurs prezentowały wysoki poziom merytoryczny, techniczny i artystyczny. Młodzi twórcy wykazali się dużą pomysłowością i wysokimi umiejętnościami w prezentacji problematyki uzależnień.