foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

W czwartek 05.06.2014r. odbędzie się akcja "WYSADŹ MIASTO", której inicjatorami są uczniowie Zespołu Szkół Agrotechnicznych - TECHNIK OCHRONY ŚRODOWISKA.
Akcja polega na przekazaniu przez uczniów w różnych miejscach miasta torebek papierowych z kulą ziemi zawierającą nasiona roślin miododajnych. Po otrzymaniu takiej torebki należy wysadzić w dowolnym miejscu, które ma niskie walory estetyczne. Po wysadzeniu prosimy wejść na stronę http://zaogrodzenie.pl/ i zaznaczyć miejsce wysadzenia roślin. Akcja zorganizowana jest z okazji ŚWIATOWEGO DNIA OCHRONY ŚRODOWISKA NATURALNEGO, ma na celu poprawę estetyki miasta oraz pomoc pszczołom.