foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

MAMY INDEKS NA AKADEMIE MORSKĄ W GDYNI!!!!!
PATRYCJA KOROCHODA UCZENNICA KLASY II TECHNIK TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI.

Niesamowite i prawdziwe, Patrycja wygrała indeks na Akademię Morską w Gdyni na wydział Przedsiębiorczości i TowaroznawstwaŻywności. Udało jej się to dzięki ciężkiej i wytężonej pracy. W Gdańsku odbył się okręgowy Konkurs o Żywności i Żywieniu. W konkursie tym wzięło udział 3 naszych uczniów:
1. Anna Jakszuk - klasa IV Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego
2. Katarzyna Brodzik - klasa IV Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego
3. Patrycja Korochoda - klasa II Technik Technologii Żywności

Aby dostać się do finału Patrycja, Ania i Kasia musiała pokonać test wyboru, po którym tylko 10 najlepszych uczniów przechodzi - aby stanąć do walki finałowej polegającej na odpowiedzi ustnej która to z kolei wyłania 3 najlepszych uczniów. Do dziesiątki najlepszych dostała się Kasia i Patrycja - Ania natomiast była 12 (to też bardzo dobry wynik) - jednakże do ścisłej trójki dotrwała tylko Patrycja, ale ogromne gratulacje dla Kasi, która najlepiej napisała test wyboru spośród wszystkich uczniów biorących udział w konkursie. W dalszej części konkursu Patrycja musiała się wykazać dużą wiedzą praktyczną przystępując do kolejnych zadań. Stanęła ona do walki z dwoma uczniami z klasy IV i III. W sumie w konkursie wzięło udział 33 uczniów m.in. z Gdańska, Bydgoszczy, Kłanina, Wejherowa, Rumii, Żukowa, Redy, Lęborka, Człuchowa, Gdyni i Pucka.
Dla dziewczyn ogromne gratulacje!

Elżbieta Soroka