foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

W kwietniu odbyła się seria przedstawień na temat GMO (Genetically Modified Organisms) czyli organizmów genetycznie modyfikowanych. Zdarzenie miało miejsce w klasie biologicznej Pani mgr Marii Perz, która była również pomysłodawczynią całego przedsięwzięcia. Udział brały wszystkie klasy pierwsze. Przedstawienia były bardzo interesujące, każda grupa ubrana była
w odpowiednie stroje i posiadała ciekawe rekwizyty. Uczestnicy podawali w żartobliwy i przystępny sposób dużo ciekawych informacji na temat GMO,przedstawili wady i zalety wykorzystywania organizmów modyfikowanych genetycznie, wykonywali różne doświadczenia, takie jak: pobieranie odcisków palców, testy DNA. Całość dowiodła, że można się świetnie bawić, a jednocześnie wiele nauczyć.A co za tym idzie? Biologia wcale nie jest straszna!