foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

Z okazji pierwszego dnia wiosny odbyły się w naszej szkole po raz drugi wybory Miss i Mistera Szkoły.
W konkursie uczestniczyło 13 par , głównie z klas pierwszych i drugich. Kandydaci na najpiękniejszych wzięli udział w kilku konkurencjach. Na początek jury oceniało kandydatów ubranych w stroje szkolne. W tej konkurencji najwyżej ocenione pary z klas 2 TU i 2 TG. Następnie kandydaci zaprezentowali się jurorom oraz publiczności w zaprojektowanych przez siebie strojach ekologicznych. W tej konkurencji zdecydowanie najciekawiej zaprezentowali się uczniowie z klasy 2 ZK b. Ostatnim strojem, jaki był oceniany były kreacje wieczorowe. W strojach tych jury oceniało także taniec w parach. Wszystkim bardzo przypadł do gustu zarówno strój jaki i taniec w wykonaniu uczniów klasy I TU a. W przerwie między ocenianymi konkurencjami odbywały się występy artystyczne klas. Tutaj najwyżej oceniona została klasa 1 TEZ. Po podliczeniu wszystkich głosów jury ogłosiło wyniki : miss szkoły wybrano Weronikę Nowaczyk z klasy II TU, natomiast misterem szkoły został Sebastian Łukowicz z klasy I TU a.
Zwycięzcom gratulujemy i mamy nadzieję, że kolejne imprezy będą przebiegały w równie wesołej i miłej atmosferze.
Organizatorem imprezy był Samorząd Uczniowski.