foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

5 maja podczas, gdy absolwenci naszej szkoły zmagali się z egzaminem maturalnym z matematyki, uczniowie klasy 3 technikum architektury krajobrazu wykonywali na terenie naszej szkoły nowe nasadzenia, w ramach odbywającej się właśnie miesięcznej praktyki zawodowej. Nasadzenia wykonano wg wcześniej przygotowanego na "pracowni projektowania" projektu obejmującego wymianę różanki na nasadzenia trwałe. Projekt, wg którego wykonano nasadzenia, zrobili uczniowie klasy 3 TAK.

Rośliny uwzględnione w projekcie otrzymaliśmy od sponsorów - Gospodarstwa Rolnego Państwa Maron z Izbicy, za co bardzo serdecznie dziękujemy. Dzięki nim posadziliśmy ponad 200 sztuk nowych roślin tj. jałowców, tawuł i miskantów. Dodatkowo uzupełniliśmy nasadzenia przed wejściem do nowej szkoły: posadziliśmy tu migdałka, berberysy, trawy ozdobne i karłowe sosny. Jeszcze raz dziękujemy Państwu Maron za bezinteresowną pomoc w zmienianiu oblicza naszej szkoły, za współpracę oraz za wsparcie rzeczowe naszych działań.