foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

Grupa AGRO TEAM zorganizowała w naszej szkole festyn "czas na zdrowie". W ramach festynu odbyły się zawody sportowe między klasami pierwszymi i drugimi oraz uczniami z Gimnazjum nr5 w Słupsku. W trakcie festynu mogliśmy zatańczyć zumbę, potrenować izraelską sztukę walki, sprawdzić swoje umiejętności w rzucie oszczepem, a także posmakować żywności ekologicznej, napić się pysznego soku i aromatycznej herbaty z liści i kwiatów konopi, a także posłuchać o zdrowiu. Naszymi gośćmi były zaprzyjaźnione z naszymi wolontariuszami przedszkolaki z Przedszkola Integracyjnego nr 8 w Słupsku. Pogoda nam dopisała, z czego również się cieszymy. Dziękujemy wszystkim naszym sponsorom i prelegentom.