foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

Po czterech turniejach kwalifikacyjnych, które odbyły się w różnych miastach Polski (Nowy Targ, Turek, Kęty, Gdynia), najlepsze drużyny spotkały się w miniony weekend na stadionie Wisły-Kraków aby rozegrać Wielki Finał Mistrzostw Polski Szkół w E-Sporcie (Counter-Strike: Global Offensive). Jedną z takich drużyn jest nasza ekipa z Rolniczaka, która zwyciężyła rundę Gdynia, gwarantując sobie start w Wielkim Finale.

Zawodnicy z Zespołu Szkół Agrotechnicznych w Słupsku podczas krakowskiej fazy grupowej pokonali drużyny z Chorzowa, Wielunia i Wieliczki. W fazie pucharowej awansowali do półfinału wygrywając mecz z drużyną ze Skawiny. W półfinale przegrali 1:2 z drużyną z Siemianowic Śląskich. O trzecie miejsce walczyli z krakowskim liceum wygrywając 2:0.

 

skład drużyny:

  • Maciej "Pompel" Kryszczyński (kapitan)
  • Kamil "-->| Aq.U.qU |<--" Komar
  • Hubert "CvR`" Koźluk
  • Kamil "7days" Magiera
  • Patryk "Freshu" Luter

Do Krakowa, oprócz drużyny wybrała się szkolna grupa kibiców - uczniowie klas 1a i 1b technik informatyk - którzy dzielnie wspierali zawodników. W przerwach między meczami zwiedzaliśmy Stare Miasto, odwiedziliśmy Muzeum Inżynierii Miejskiej oraz wystawę Game Start - Game Over 2.0.

Dziękujemy marce gamingowej Aorus https://www.aorus.com/ za objęcie patronatem drużyny - ufundowanie koszulek i sprzętu.