foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

9 czerwca 2017r. dzieci z Miejskiego Przedszkola Integracyjnego nr 8 w Słupsku uczestniczyły w festynie „Czas na zdrowie”, który odbył się w Zespole Szkół Agrotechnicznych w Słupsku. Wizyta najmłodszych była jednocześnie podsumowaniem całorocznego projektu ZDROWE DRUGIE ŚNIADANIE realizowanego w ramach wzajemnej współpracy.

W realizację projektu zaangażowani byli uczniowie z klas o profilu żywieniowym i wolontariusze Szkolnego Klubu Wolontariusza „Panda” przy ZSA w Słupsku wraz z opiekunami oraz nauczyciele i pracownicy Miejskiego Przedszkola Integracyjnego nr 8 w Słupsku. W lutym do projektu dołączyli przedstawiciele Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Słupsku. Całoroczna akcja miała na celu kształtowanie nawyków zdrowego odżywiania.