foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

W dniu 07 czerwca 2017 r. na obiektach Słupskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Słupsku przy ul. Madalińskiego rozegrano LETNIE MISTRZOSTWA SŁUPSKA PRZEDSZKOLAKÓW W PIŁCE NOŻNEJ - SŁUPSK 2017. Zadanie było realizowane ze środków Budżetu Obywatelskiego na 2017 rok. W turnieju  udział wzięło 16 słupskich przedszkoli, które zostały podzielone na cztery grupy w dwóch kategoriach wiekowych (rocznik 2010 i 2011).

Każde przedszkole reprezentowała grupa składająca się zarówno z zawodników, jak i kibiców. Łącznie prawie 400 przedszkolaków. Każde przedszkole miało  zapewnioną opiekę wolontariuszy ze Szkolnego Klubu Wolontariatu  „PANDA” przy Zespole Szkół Agrotechnicznych w Słupsku, Poprzez udział w turnieju umożliwiliśmy dzieciom przeżycie radosnych chwil i osiągnięcie sukcesów sportowych. Wolontariuszom bardzo dziękujemy!

http://bykislupsk.futbolowo.pl/news,2980326,letnie-mistrzostwa-slupska-przedszkolakow-w-pilce-noznej.html