foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

W dniu 7 czerwca 2017 roku odbyło się uroczyste podsumowanie rocznych zmagań sportowców w ramach Słupskiej Olimpiady Młodzieży. Przez cały rok szkolny 2016/2017 nasi uczniowie reprezentowali szkołę w ośmiu dyscyplinach sportowych: sztafetowych biegach przełajowych, drużynowych biegach przełajowych, piłce nożnej, siatkówce, koszykówce, tenisie stołowym, piłce ręcznej oraz lekkiej atletyce. Nasza szkolna reprezentacja sportowa liczyła blisko 100 osób. Wszyscy bardzo dzielnie walczyli, uzyskiwali dobre rezultaty sportowe i wiele razy stawali na podium.

Miło nam poinformować, iż w kategorii chłopców Zespół Szkół Agrotechnicznych w Słupsku zajął w tym roku - III miejsce

Natomiast w klasyfikacji generalnej wszystkich szkół średnich (podsumowując sportowe zmagania zarówno dziewcząt i chłopców) wywalczyliśmy II miejsce na podium!

Wszystkim jeszcze raz bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów!!!