foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

13 czerwca klasa III technikum architektury krajobrazu oraz I energetyki odnawialnej zwiedzała Ogrody Tematyczne HORTULUS w Dobrzycy pod Koszalinem. Z przewodnikiem mieliśmy okazję zobaczyć różne gatunki drzew egzotycznych tj np.: cedry, cypryśniki, grójeczniki oraz porównać style ogrodowe: rustykalny, śródziemnomorski, barokowy, japoński czy krajobrazowy i inne.  Ogrody Tematyczne Hortulus to także wkomponowane  w roślinność elementy architektury i sztuki ogrodowej: rzeźby, altany, mosty, stawy i oczka wodne.

Po zwiedzaniu Ogrodów Tematycznych autokarem przejechaliśmy do Ogrodów Hortulus Spectabilis z największym na świecie labiryntem grabowym i 20 metrową wieżą widokową w kształcie podwójnej nici DNA. Z wieży znakomicie było widać otaczające labirynt Ogrody Magii, Energii, Czasu i Przestrzeni.