foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

Pod hasłem „Paka dla Bezdomniaka”  odbyła się w naszej szkole zbiórka karmy i innych akcesoriów dla bezdomnych zwierząt ze Schroniska przy ul. Portowej w Słupsku. Akcja trwała w dniach 9,10 i 13 listopada br. Dary przynosili uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły. Dostarczono m.in.  kilkadziesiąt kilogramów suchej i mokrej karmy, koce, kołdry, miski, legowiska. Dzięki licznym darom pomożemy  zabezpieczyć zwierzęta przed zimą. Z  zebranych przez nas produktów przygotowane zostaną dla nich ciepłe posiłki –by uprzyjemnić im zimowe dni.

Wszystkim, którzy zaangażowali się w tę wyjątkową akcję i którym  los bezdomnych zwierząt nie jest obojętny serdecznie dziękujemy! Szczególne podziękowania kierujemy do uczniów  klasy 1TKA (wychowawca p.Ewa Schulz),którzy przynieśli bardzo dużo podarunków.  

Organizatorzy:
Szkolne  Koło Ligi Ochrony Przyrody
Szkolny Klub Wolontariusza