foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

8 grudnia 2017 r. w Hali Gryfia w Słupsku przy ul. Szczecińskiej odbyły się Zimowe Mistrzostwa   Przedszkolaków w  Piłce Nożnej - Słupsk 2017". Zadanie było realizowane ze środków Budżetu Obywatelskiego na 2017 rok.  W Turnieju udział wzięło 17 przedszkoli! Każde z nich reprezentowała  grupa składająca się  z zawodników, a także ich koleżanek i kolegów z przedszkoli, którzy prześcigali się w kibicowaniu. Łącznie 500 dzieci. Nie zabrakło również dopingujących rodziców i rodzin dzieci.

Każde przedszkole miało również zapewnioną opiekę nauczycieli przedszkoli i wolontariuszy ze Szkolnego Klubu Wolontariatu  „PANDA” przy  Zespole Szkół Agrotechnicznych w Słupsku, którzy pomagali przy organizacji imprezy.