foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

5 grudnia 2017 odbyła się  Słupska Gala Wolontariatu w Polskiej Filharmonii „Sinfonia Baltica” w Słupsku. W czasie uroczystości ogłoszono laureatów Lokalnego Konkursu Barwy Wolontariatu oraz Konkursu na Młodzieżową Inicjatywę Lokalną.

I miejsce w konkursie BARWY WOLONTARIATU w kategorii OCHRONA ZDROWIA / NIEPEŁNOSPRAWNOŚĆ otrzymał Szkolny Klub Wolontariusza „PANDA” przy Zespole Szkół Agrotechnicznych im. Wł. Reymonta  w Słupsku.

Łącznie nagrodzono 46 klubów wolontariusza działających przy szkołach i organizacjach pozarządowych oraz 260 Wolontariuszy z miasta i pow. Słupsk, miasta i gm. Brusy, pow. Chojnickiego. Na Gali nie zabrakło przedstawicieli samorządów lokalnych m.in: 

  • Beata Macedońska – Pełnomocnik Prezydenta Słupska ds. Organizacji Pozarządowych
  • Zdzisław Kołodziejski – Starosta pow. Słupskiego
  • Krzysztof Gierszewski – Zastępca Burmistrza Brus

W Gali uczestniczyło ok. 400 osób. Po części oficjalnej odbył się koncert Zespołu WhitePin wspólnie ze Słupską Sinfoniettą, pod batutą Maćka Banachowskiego oraz bankiet.