foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

15 grudnia 2017r. w Miejskim Przedszkolu Integracyjnym nr 8 w Słupsku odbyły się z naszym udziałem warsztaty kulinarne dla przedszkolaków pod hasłem „Świąteczne pierniczki”. Celem spotkania było ukazanie dzieciom piękna świąt Bożego Narodzenia oraz zapoznanie z tradycjami i zwyczajami  świątecznymi. Na tę okoliczność uczniowie klasy 2 ZK (opiekun p.Bożena Skrzypek) upiekli różnokształtne pierniki, natomiast uczennice z klasy 1 TUŻ (wspólnie z pracownikami przedszkola i przedstawicielami Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Słupsku) pomagały dzieciom w lukrowaniu i dekorowaniu pierniczków. Dzieci z wielkim zapałem i zaangażowaniem  ozdabiały ciasteczka różnokolorowymi lukrami, barwnymi posypkami, cukrowymi pisakami i kolorowymi cukiereczkami. Każdy pierniczek był wyjątkowy i niepowtarzalny.