foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

6 kwietnia 2018 odbył się w Słupsku Błękitny Marsz w ramach Światowego Dnia Autyzmu, który jest obchodzony 2 kwietnia. Wolontariusze Zespołu Szkół Agrotechnicznych pomagali przy organizacji pochodu z udziałem dzieci z Miejskich  Przedszkoli nr 8,15,23 i 24  oraz dzieci z SP nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi.  Przemarsz ulicami miasta był gestem solidarności z osobami cierpiącymi na autyzm, wśród których jest bardzo dużo dzieci. Najmłodsi spacerując z opiekunami, rodzicami i młodzieżą ulicami Słupska odwiedziły Szkołę Podstawową  nr 4 i uczestniczyły w przygotowanym dla nich na tę okoliczność spektaklu "Każdy inny - wszyscy równi".