foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

Dnia 28 marca 2018 r.  został  przeprowadzony  w Zespole Szkół Agrotechnicznych w Słupsku finał VI Powiatowego Internetowego Turnieju Wiedzy dla Gimnazjalistów i Uczniów Szkół Podstawowych „OMNIBUS 2018”, zorganizowany pod patronatem Starosty Powiatu Słupskiego - Pana Zdzisława Kołodziejskiego. W tegorocznym turnieju wiedzy wzięło udział 80 uczniów z  8 szkół ze Słupska oraz Powiatu Słupskiego. Reprezentowali oni  Szkoły Podstawowe nr 2 i 4 ze Słupska, Szkoły Podstawowe we Wrześnicy, w Objeździe i Potęgowie, gimnazjum nr 6 w Słupsku, Społeczne Gimnazjum Usteckiego Towarzystwa Oświatowego w Ustce oraz Gimnazjum Usteckiego Towarzystwa Oświatowego w Ustce.

Turniej składał się z dwóch części -eliminacji i finału. Uczestnicy turnieju rozwiązywali w obu etapach testy z języka polskiego, matematyki, biologii, języka angielskiego oraz z historii. 16 uczniów, którzy w I etapie uzyskali powyżej 30  pkt. zakwalifikowało się do finału. Łączna suma punktów uzyskanych przez uczniów w  I i II etapie turnieju wyłoniła laureatów oraz zadecydowała o lokatach zajętych przez pozostałych uczestników konkursu.

 Fundatorami tegorocznych nagród byli: Starostwo Powiatowe w Słupsku  oraz Dyrektor Zespołu  Szkół Agrotechnicznych  w  Słupsku.

Jury w składzie: dyrektor  Iwona Wojtkiewicz (przewodnicząca), mgr Zenobia Dąbrowska (nauczycielka historii i wiedzy o społeczeństwie)
oraz mgr  inż. Szymon Burak (nauczyciel informatyki) nadzorowali  przebieg  konkursu.

Komisja konkursowa przyznała  I  miejsce  i  tytuł   OMNIBUSA 2018 r.  Jakubowi Rymarz ze Społecznego Gimnazjum Usteckiego Towarzystwa Oświatowego w Ustce. Drugie miejsce zajął Maksymilian Hofman  z Gimnazjum nr 6 w Słupsku,  a III lokatę uzyskali ex aequo  Wiktoria Drop ze Szkoły Podstawowej we Wrześnicy oraz Kamil Huryn z Gimnazjum nr 6 w Słupsku.

Dnia 13.04. 2018 r. o godzinie 13 oo   odbyło się  w Zespole  Szkół  Agrotechnicznych w Słupsku uroczyste zakończenie VI Internetowego Turnieju Wiedzy dla Gimnazjalistów i Uczniów Szkół Podstawowych „OMNIBUS 2018”, na którym laureaci otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy.

Opracowała Zenobia Dąbrowska