foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

W tym roku szkolnym 2017/2018 nasza szkoła przystąpiła do udziału w drugiej edycji Programu organizowanego przez Słupski Inkubator Technologiczny zarządzany przez Pomorską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.- „Wystartuj z nami – kieruj się na biznes”. Program.„Wystartuj z nami – kieruj się na biznes”. to kreatywne warsztaty dla młodzieży prowadzone przez gości specjalnych odnoszących sukcesy w biznesie. Celem Programu jest zachęcenie młodzieży do wiązania swojej przyszłości z własnym biznesem. W czasie spotkań warsztatowych uczestnikom zostaną przedstawione ryzyka i korzyści jakie wiążą się z podjęciem przygody jaką jest prowadzenie własnej firmy.

Spotkania warsztatowe odbędą się w następujących terminach:

  • 23.04.2018 Warsztaty z zakresu kreatywności:, czyli Jak co szukać? Jak weryfikować?.
  • 21.05.2018 Warsztaty z zakresu modeli biznesowych, czyli jak dobrać odpowiedni model?.
  • 14.09.2018 Warsztaty z zakresu twórczych rozwiązań , projektowania innowacyjnych pomysłów.
  • 18.10.2018 Sesje pitchingowe w praktyce- sprzedajemy nasz pomysł na biznes.
  • 16.11.2018 GALA FINAŁOWA POŁACZONA Z PREZENTACJĄ POMYSŁÓW podczas której każdy z zespołów szkół zgłoszonych do Programu ,. w czasie kilkuminutowego wystąpienie przed komisją przedstawi swój pomysł na biznes.

Na koniec komisja wybierze najciekawsze pomysły dla których przewidziano nagrody .
23.04.2018 r odbyły się pierwsze warsztaty, na których uczniowie naszej szkoły zgłoszeni do Programu oraz inni uczestnicy poznali metodologię błękitnego oceanu , czyli poznali jak zaprojektować swój pomysł na biznes i nie martwić się konkurencją oraz jak szukać wolnych przestrzeni biznesowych a także sprawdzić jak zrobili to inni.