foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

W tym roku szkolnym 2017/2018 nasza szkoła przystąpiła do udziału w drugiej edycji Programu  organizowanego przez Słupski Inkubator Technologiczny zarządzany przez Pomorską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.- „Wystartuj z nami – kieruj się na biznes”.

Program.„Wystartuj z nami – kieruj się na biznes”. to kreatywne warsztaty dla młodzieży prowadzone przez  trenera  pana Marcina Jerzynka oraz gości specjalnych odnoszących  sukcesy w biznesie.

21.05.2018 r odbyły się kolejne w  drugiej edycji Programu  organizowanego przez Słupski Inkubator Technologiczny zarządzany przez Pomorską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.- „Wystartuj z nami – kieruj się na biznes” warsztaty, które dotyczyły tworzenia  modeli biznesowych,  czyli jak dobrać odpowiedni model?.

Gościem specjalnym był pan Marcin Lenkiewicz odnoszący sukcesy w biznesie, twórca aplikacji do pobierania kuponów zniżkowych, słupszczanin, prowadzący prężnie działający start up.

W  warsztatach uczniowie biorący udział w programie poznali medodologię modeli business canvas, otrzymali informacje jak wykorzystują ją inni (case study) oraz tworzyli własne modele biznesowe na wzorcowym modelu projektowania innowacyjnych przedsiębiorstw.