foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

W sobotę 9 czerwca 2018 r. w Kielcach odbył się event „Trasa Czerwonej Nitki”. Kielce na jeden dzień stały się stolicą honorowego krwiodawstwa. Do Amfiteatru Kadzielnia przyjechali krwiodawcy z całej Polski, aby wziąć udział w trzeciej edycji wydarzenia. Grupa młodzieży ZSA - wolontariusze i honorowi dawcy krwi pod opieką pielęgniarki szkolnej Grażyny Stępień uczestniczyli w tym wyjątkowym wydarzeniu. Była to forma   podziękowania dla nich  za szczególne zaangażowanie w akcję promowania honorowego krwiodawstwa w szkole i w środowisku lokalnym.

Zgromadzeni na pikniku oddawali krew w mobilnych punktach i brali udział w licznych atrakcjach: warsztatach, pokazach sportowych i licznych konkursach. Dodatkową atrakcją były koncerty muzyczne, m.in. Ewy Femme i Anity Lipnickiej.

Sponsorem wycieczki była Regionalna Stacja Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Słupsku.