foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

12 czerwca 2018 odwiedziła nas organizacja e-sportowa Follow Crew. Podczas prelekcji, przedstawiciele zarządu oraz zawodnik EA SPORTS FIFA, Damian "natsu" Gajewski (obecnie 27 miejsce na świecie), opowiadali o historii powstania organizacji, planach na przyszłość oraz trendach w esporcie. Po spotkaniu odbył się otwarty turniej FIFA18, który został zorganizowany we współpracy z marką gamingową Genesis oraz Salonem z grami video Game Center

Zachęcamy do przeczytania wywiadu z Damianem "natsu" Gajewskim  [LINK], którego udzielił dla Esportmanii. 

Podium turnieju FIFA18

1. miejsce: Igor "igormistrz12" Miotk
2. miejsce: Adrian "Sierpektoziomal" Sierputowski
3. miejsce: Oskar "Oski09" Ostyński (uczeń naszej szkoły - klasa 1TI)

GRATULUJEMY!