foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

Mamy zaszczyt poinformować, że nasz szkoła zdobyła certyfikat „Szkoły Demokracji”. Wyróżnienie to przyznawane jest przez Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawie. Od września 2017 r. Samorząd Uczniowski przy wsparciu nauczycieli- p. Anety Pietrowskiej Śnieguli i p. Karoliny Tandeckiej realizował wyzwania w obszarach tj. Wybory reprezentacji, Działania uczniów, Podejmowanie decyzji, Komunikacja i media, Uczenie i nauczanie, Zasoby i kwestie formalne, Otwarta szkoła. Certyfikat poświadcza zatem, że nasz szkoła spełnia wszystkie kryteria niezbędne do rozwoju społecznej aktywności, samorządności uczniowskiej i praktycznej edukacji obywatelskiej.