foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

8 listopada 2018r. Fantastyczna impreza upamiętniająca odzyskanie niepodległości. 125 zawodników, a wśród nich uczniowie, nauczyciele, dyrekcja i pracownicy Naszej Szkoły pokonało razem 100 km !!! Każdy z narodowym symbolem i wybranym przyrządem sportowym. Największą popularnością ciszyła się ... lotka do badmintona, ale byli też harpagani (i harpaganki), którzy biegli ze sztangą lub bramką do unihokeja. Wszyscy otrzymali okolicznościowe dyplomy, było radio i telewizja. Było też zimno, szczególnie prowadzącym. Specjalne podziękowania dla Asi i Marceliny, które przez wiele godzin prowadziły biuro zawodów. Brawa dla wszystkich uczestników.