foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

13 listopada, o godz. 15:00, zamieniliśmy nasz gaming room w centrum Warszawy. Pod Pałacem Kultury toczyliśmy wirtualne starcia we współczesnym konflikcie zbrojnym. W ten sposób, nasza lokalna społeczność graczy uczciła sto lat niepodległości Polski. Dzięki uprzejmości polskiego studia The Farm 51 otrzymaliśmy kody steam do gry World War 3 (o wartości 1200 zł). World War 3 to militarny shooter dla wielu graczy osadzony w realiach współczesnego konfliktu zbrojnego.

Nacisk na współpracę w drużynie, narodowe siły zbrojne, prawdziwe lokacje, pełna świadomość ciała oraz rozwinięty system personalizacji wyposażenia przyczyniają się do wrażenia autentyczności pola walki, wzbogaconego o inne istotne elementy, takie jak system balistyki, zaawansowana symulacja pancerzy czy realistycznie odwzorowane uzbrojenie. WW3 tworzone jest we współpracy z wojskowymi centrami R&D oraz konsultantami militarnymi, a każda bitwa ma znaczenie w kontekście globalnej kampanii prezentowanej na mapie strategicznej.

 Osoby zainteresowane gamingiem i e-sportem zapraszamy do śledzenia naszego facebookowego profilu Rolniczak LAN Party: https://www.facebook.com/rolniczaklanparty/