foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

Dnia 08.11.2018  r. odbył się w Zespole Szkół Agrotechnicznych w Słupsku Szkolny Konkurs Historyczny pn.  „Polska droga do niepodległości”. Został on zorganizowany  przez nauczycielki historii  Zenobię Dąbrowską i Karolinę Tandecką  z okazji 100. rocznicy odzyskania przez nasze państwo niepodległości.
Uczestniczyło w nim 11 uczniów z kl. I i IV technikum, którzy rozwiązywali test konkursowy  składający się z 29 zadań.  Uczniowie wykazali się dobrą znajomością faktów historycznych związanych z I wojną światową oraz dwudziestoleciem międzywojennym.

Laureatami Szkolnego Konkursu Historycznego zostali:

  • Jakub Balwiński z kl. I TKA – I miejsce
    Patryk Cisek z kl. IV TEO -  II  miejsce
    Izabela Depta z kl. ITKA – III miejsce

Zwycięzca konkursu otrzymał nagrodę książkową oraz ocenę celującą z historii, a  pozostali uczestnicy słodkości i oceny bardzo dobre z tego samego przedmiotu za przyswojenie dodatkowej wiedzy historycznej.

Opracowała
Zenobia Dąbrowska