foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

Ogromnym sukcesem zakończyła się dwudniowa akcja rejestracji potencjalnych Dawców Szpiku w ZSA. Odbyła się ona pod hasłem „Słupsk walczy o 5-letniego Juliana-i Ty możesz uratować komuś życie.” W dniach 29 i 30 października br. zarejestrowano w naszej szkole około 100 potencjalnych Dawców. Uczniowie naszej szkoły udowodnili, że potrafią pomagać potrzebującym.

Rejestracja poprzedzona była prelekcją dla uczniów z klas 3 i 4, którą poprowadził Remigiusz Śnieguła ze Stowarzyszenia Muszkieterów Szpiku w Słupsku. Podkreślił on jak ważne jest aby być świadomym Dawcą, który już w chwili rejestracji ma pełną wiedzę czym jest dawstwo komórek macierzystych i szpiku i który ze składaną deklarację musi być odpowiedzialny bo dotyczy ratowania ludzkiego życia.