foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

Podczas trzydniowej wycieczki do Wrocławia (12-14.12.2018) zwiedzaliśmy Stare Miasto, bawiliśmy się na Jarmarku Bożonarodzeniowym na Wrocławskim Rynku, byliśmy w Centrum Nauki i Wiedzy o Wodzie "Hydropolis" oraz w ZOO i Afrykarium. Jednak głównym celem naszej wyprawy była wizyta w Asplex - jednym z najnowocześniejszych centrów serwisowo-logistycznych w EMEA (obszar Europy, Środkowego Wschodu i Afryki).

Ogromne podziękowania dla marki Acer za zaproszenie i ciepłe przyjęcie. Zostaliśmy zapoznani ze ścieżką napraw produktu, zwiedziliśmy część magazynową i serwisową, braliśmy udział w prezentacjach napraw i sprzętu, testowaliśmy najnowsze komputery gamingowe Predator Gaming oraz rozkręcaliśmy laptopy Predator Helios. Jesteśmy pierwszą i jedyną szkołą, która otrzymała zaproszenie od ACER'a. Do tej pory, tego zaszczytu dostąpili tylko redaktorzy wiodących czasopism branży IT.

- uczniowie i nauczyciele technikum informatycznego ZSA