foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

Juz po raz szósty w Zespole Szkół Agrotechnicznych w Słupsku  odbyła się akcja przedświątecznej pomocy „Świąteczna Paczka Rolniczaka”. Społeczność szkolna zorganizowała zbiórkę różnego rodzaju artykułów spożywczo – przemysłowych, z których zostały  zrobione świąteczne paczki dla potrzebujących rodzin uczniów z naszej szkoły. Zostały one przekazane rodzinom, które były bardzo wdzięczne za nasze wsparcie. Akcja charytatywna jak co roku cieszyła się bardzo dużym odzewem ze strony uczniów i pracowników szkoły. Koordynatorzy akcji: pedagog szkolny Beata Szybowska, nauczyciel Monika Żynis, Szkolny Klub Wolontariusza Panda.