foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

1 marca br. w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce odbył się XX Powiatowy Konkurs Ortograficzny. Naszą szkołę reprezentowali: Mariusz Roguski i Aleksandra Zbroś z klasy 2 TKA, Marcelina Jankiewicz i Natalia Stencel z klasy 4 TUa oraz Bartłomiej Komisarczuk z klasy 3 TIb. Rywalizowali z uczniami Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce, II Liceum Ogólnokształcącego w Słupsku, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Słupsku, Zespołu Szkół Mechanicznych i Logistycznych w Słupsku. Miło nam poinformować, że Mariusz Roguski uczeń klasy 2 TKA zajął 1. miejsce i zdobył tytuł MISTRZA ORTOGRAFII POWIATU SŁUPSKIEGO.

Laureaci otrzymali nagrody ufundowane przez starostę słupskiego. Uczniowie naszej szkoły poznawali i utrwalali wiadomości o skomplikowanych zasadach polskiej ortografii na zajęciach prowadzonych przez panią Agnieszkę Kwaśniewską – Sudę (nauczycielkę języka polskiego). Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w dziedzinie ortografii.