foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

Największa w regionie słupskim, cykliczna, gamingowa impreza Rolniczak LAN Party, organizowana przez uczniów i nauczycieli naszego technikum informatycznego, będzie miała w tym roku już 5-tą edycję. Z tej okazji przygotowaliśmy aż 5 eventów:

  • Uroczyste otwarcie w auli Akademii Pomorskiej - 21.03.2019
  • Fortnite Weekend - 30-31.03.2019
  • Otwarty turniej FIFA - 30-31.03.2019
  • E-sportowe Mistrzostwa Szkół Powiatu Słupskiego w dwóch, oddzielnych dyscyplinach: LoL oraz CS:GO - 1-5.04.2019

Uroczyste otwarcie już za nami. 21.03.2019 prawie 200 miłośników e-sportu spotkało się w auli Akademii Pomorskiej, przy ul. Boh. Westerplatte 64. Podczas wydarzenia rozlosowaliśmy pary turniejowe (w mistrzostwach bierze udział aż 31 drużyn - 18 szkół powalczy o mistrzostwo w CS:GO, 13 szkół powalczy o mistrzostwo w League of Legends). Przeprowadziliśmy interaktywny quiz z nagrodami dotyczący wiedzy o e-sporcie, podczas którego emocje zawodników sięgały zenitu. Na deser odbyło się spotkanie z Kubą "KubiKiem" Kubiakiem - komentatorem e-sportowym ESL, który w przeszłości był zawodowym graczem, później trenerem takich drużyn jak AGG, Pride, Vexed Gaming oraz analitykiem taktycznym Virtus.pro.

Spotkanie uświetnił swoją obecnością Marcin "Kofin" Bielańczuk - niepełnosprawny, 19-letni gracz ze Słupska, który od urodzenia cierpi na rdzeniowi zanik mięśni. Obecnie powstaje film dokumentalny o Kofinie i jego karierze e-sportowca. Film można wesprzeć tutaj: https://zrzutka.pl/5v67xk

Zainteresowanych zapraszamy na oficjalną stronę wydarzenia: http://lan.rolniczak.pl oraz na fanpage https://facebook.com/rolniczaklanparty