foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

15 maja 2019 r. na hali Stadionu 650-lecia przy ulicy Madalińskiego odbyły się Letnie Mistrzostwa Przedszkolaków w Piłce Nożnej – Słupsk 2019. Jest to cykliczna, miejska impreza sportowa skierowana do najmłodszych mieszkańców Słupska. W tym roku udział w turnieju wzięło 17 słupskich przedszkoli. Łącznie z kibicami było ponad 500 osób. Zadaniem wolontariuszy z Szkolnego Klubu PANDA była pomoc głównemu organizatorowi imprezy -UKS BYKI Słupsk- w sprawnym, logistycznym przeprowadzeniu zawodów oraz promowanie idei sportu i aktywnego stylu życia wśród przedszkolaków. Zadanie było realizowane ze środków Prezydenta Miasta Słupska.