foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

Mieszkańcy 35 sołectw z terenu gminy Słupsk spotkali się na tegorocznych dożynkach gminnych w Swołowie.Gminne Święto Plonów to święto dziękczynienia za plony, radość z owoców ziemi, pracy rąk ludzkich oraz szacunek dla tradycji i chleba. Uczniowie klasy ITAŻ(4) wraz z wychowawczynią Panią Sylwią Rabenda uczestniczyli w promocji Zespołu Szkół Agrotechnicznych w Słupsku.

Występ Cleo przyciągnął najmłodszych, performance Andrzeja Grabowskiego nieco starszych fanów, a wypieki i potrawy serwowane przez koła gospodyń wiejskich wszystkich. Święto Plonów gminy Słupsk podobnie jak w roku ubiegłym odwiedziły tłumy.