foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

W dniach 21-27.10.2019 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez sędziów, adwokatów i radców prawnych w ramach kolejnej edycji Tygodnia Konstytucyjnego.
Tydzień Konstytucyjny to akacja edukacyjna organizowana przez Stowarzyszenie im. Prof. Zbigniewa Hołdy. Hasłem tegorocznego wydarzenia oprócz Konstytucji, była wolność słowa i mowa nienawiści.W tym roku do Tygodnia Konstytucyjnego zgłosiły się 453 szkoły. Lekcje poprowadziło w nich 748 prawników – sędziowie, prokuratorzy, radcowie prawni, adwokaci, notariusze, komornicy, prawnicy z organizacji pozarządowych i prawnicy naukowcy. Przeprowadzili lekcje dla 1055 klas. W sumie wzięło udział w nich 31 650 uczniów.

W naszej szkole gościliśmy p. Agnieszka Niklas-Bibik (Sędzia Sądu Okręgowego w Słupsku) p. Pawła Narkun-Kletz (adwokat) oraz p. Mateusza Prusaka (radca prawny). Zajęcia spotkały się z dużym zainteresowaniem uczniów. Czekamy na kolejną edycję.