foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

W dniu 12 listopada 2019r. w Zespole Szkół Agrotechnicznych w Słupsku odbyło się spotkanie Uczniowskiej Rady Szkoły. Gośćmi spotkania byli Przewodniczący Rady Powiatu Jan Olech oraz Starosta Powiatu Słupskiego Paweł Lisowski. Na spotkaniu poruszono tematy dotyczące funkcjonowania szkoły w nowych realiach reformy edukacji. Uczestnicy spotkania odpowiadali na pytania: jakie problemy zauważyli uczniowie w związku z reformą oświaty?, co im się podoba w naszej szkole?, jakie są ich oczekiwania? oraz w jakim kierunku powinien iść rozwój naszej szkoły, aby sprostała wyzwaniom współczesnego rynku pracy.

Zaproszeni goście również brali udział w warsztatach i odpowiadali na pytanie: jak organ prowadzący może wspomóc uczniów i szkołę?. Każdy zespół wyczerpująco zreferował problemy poruszane w pytaniach. Między uczestnikami wywiązała się dyskusja, w której każdy mógł zaprezentować swój punkt widzenia. Przewodniczący i Starosta zadeklarowali pomoc i całoroczną współpracę z Uczniowską Radą Szkoły.