foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

Jak co roku, w październiku i listopadzie w roku szkolnym 2019/2020, w naszej szkole odbyły się warsztaty przeprowadzone przez  panią Anetę Blank- Kornacką, doradcę zawodowego z Powiatowego Urzędu Pracy w Słupsku. Zajęcia dotyczyły aktualnej sytuacji na rynku pracy, form pomocy dla osób bezrobotnych oraz pracodawców. Celem spotkań było ułatwienie przyszłym absolwentom naszej szkoły w wejściu na rynek pracy oraz w zaplanowaniu  rozwoju i kariery zawodowej. W warsztatach uczestniczyli uczniowie klas maturalnych kierunków organizacji i usług gastronomicznych , architektury krajobrazu, analityka ,  odnawialnych źródeł energii oraz trzeciej kierunku informatycznego.

Organizator: nauczyciel przedsiębiorczości Barbara Adamkiewicz