foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

Wszystkie klasy naszej szkoły zapraszamy do udziału w Konkursie Stroików Bożonarodzeniowych. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 6 grudnia o godzinie 11.00 podczas odbywających się w tym dniu Mikołajek Rolniczaka.
Kryteria oceny: oryginalność ozdób, różnorodność użytych materiałów, pomysłowość, estetyka wykonania. Dla klas przewidziane są atrakcyjne nagrody! Stroiki należy przynosić do dnia 5 grudnia do sali 203. Każdy stroik musi być opisany i zawierać dane dotyczące klasy. Stroiki klasowe wraz z innymi dekoracjami i piernikami świątecznymi będą wystawione do sprzedaży na Kiermaszu Bożonarodzeniowym, a uzyskany z nich dochód przeznaczony będzie na Hospicjum w Słupsku.