foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

Dnia 4 grudnia w Zespole Szkół Agrotechnicznych odbyła się Powiatowa Olimpiada Wiedzy na temat HIV/AIDS. Udział wzięło 31 uczniów z klas VII i VIII szkół podstawowych, szkół ponadgimnazjalnych i szkół ponadpodstawowych powiatu słupskiego. Uczniowie musieli rozwiązać test wielokrotnego wyboru.
I miejsce zajął Jakub Wygocki z Technikum Leśnego w Warcinie, II miejsce- Karolina Kachel z Zespołu Szkół Agrotechnicznych i III miejsce Magdalena Filipek z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Redzikowie.

Został również rozstrzygnięty konkurs na plakat promujący bezpieczne zachowania i profilaktykę HIV/AIDS.
I miejsce zajął Dominik Bigus z Zespołu Szkół Agrotechnicznych, II miejsce Dawid Mikulak z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Główczycach. Zostały przyznane również trzy wyróżnienia: Michał Grzegorczyk ze Szkoły Podstawowej nr2 w Ustce, Lilia Shulgina ze Szkoły Podstawowej nr2 w Ustce i Natalia Degis z Zespołu Szkół Agrotechnicznych w Słupsku.
Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!!!!!!
Nagrody ufundował Starosta Słupski Paweł Lisowski.