foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

Od wieków w św. Andrzeja młode panny zbierały się, aby dowiedzieć się, jaka będzie ich przyszłość. Panowie, ciekawi co ich spotka, zbierali się kilka dni wcześniej – w wigilię św. Katarzyny. Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. Wróżby pobudzają wyobraźnię , uczą kreatywności, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji.

 I tak oto w naszej szkole dnia 29.11.2019r. odbyła się długo wyczekiwane wróżby andrzejkowe. Od godziny 10:00 do 13:00 . Każdy mógł poznać swoją przyszłość dzięki wróżbom z kubeczków Można było również poznać imię przyszłej sympatii oraz dowiedzieć się, co nas czeka w najbliższej przyszłości i wiele innych rzeczy. Ciekawe, czy przepowiedziana przyszłość przełoży się na rzeczywistość. Zabawy, radości oraz uśmiechu było wiele . Wszyscy byli zadowoleni i pełni wiary, że spełni im się to, co wywróżyli sobie tego magicznego wieczoru. Wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego miłego spotkania, składamy podziękowania.

Samorząd Uczniowski