foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

06.12.2019 w naszej szkole odbyły się „Mikołajki z Rolniczakiem”. Na tę ogólnoszkolną imprezę składał się konkurs aranżacji stołów świątecznych oraz Świąteczna Olimpiada, w ramach której odbyły się następujące konkurencje:

  • komponowanie stroików bożonarodzeniowych,
  • malowanie bombek,
  • kolędowe karaoke,
  • alarm bombkowy,
  • mistrzostwa szkoły na ergometrze wioślarskim.
  • turniej gamingowy

Całość uzupełnił kiermasz pierników oraz stroików, z których dochód został przeznaczony na słupskie hospicjum. Cieszymy się, że w tym święcie wzięły udział wszystkie 32 klasy !!! Na zakończenie nagrodzono laureatów, a wśród wszystkich darczyńców rozlosowano cenne nagrody rzeczowe. Brawo WY!!!