foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

08.12.2019 w restauracji Aureus odbyła się gala Polskiego Czerwonego Krzyża, podczas której zostali uhonorowani honorowi dawcy krwi obszaru Słupskiego. Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w XVI Edycji Turnieju "Młoda krew ratuje życie" i odnieśli ogromny sukces: zajęli I miejsce w województwie pomorskim w kategorii największa ilość oddanej krwi i II miejsce w kategorii najwyższy wskaźnik aktywności.

W uroczystości wzięli udział pani Dyrektor Iwona Wojtkiewicz, koordynator akcji pani pielęgniarka Grażyna Stępień, a także delegacja uczniów.
Życie, to największy dar, jaki można podarować drugiemu człowiekowi, dlatego wszystkim, którzy zaangażowali się w oddawanie krwi bardzo dziękujemy!!!!!!