foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witaj na stronie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Władysława Reymonta w Słupsku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kształcenia oraz aktualnościami szkolnymi.

W dniu 05.12.2019 r. w Zespole Szkół Mechanicznych i Logistycznych w Słupsku odbył się VIII Konkurs Poezji i Pieśni Niemieckiej oraz quiz o niemieckich wynalazkach, który przeznaczony był dla uczniów szkół technicznych w Słupsku. Celem konkursu była popularyzacja poezji niemieckojęzycznej, wzbudzanie wśród uczniów zainteresowania literaturą i kulturą krajów niemieckojęzycznych, doskonalenie umiejętności translatorskich oraz promocja szkoły.

Pierwsze miejsce w konkursie recytatorskim zdobyła uczennica naszej szkoły -Wiktoria Skupińska z klasy I TEG(5), drugie miejsce zdobył również uczeń naszej szkoły-Filip Wasylew z klasy ITP(5). W quizie o niemieckich wynalazkach uczeń naszej szkoły-Julian Biernacki z klasy I TEG(5) zdobył trzecie miejsce.
Wszystkim uczniom serdecznie gratuluję oraz dziękuję za zaangażowanie. S.Rabenda